+380(67)612-49-49

Зимові тактичні штани

Наші зимові тактичні штани ідеальні за мінусових температур. Пропонуємо купити тактичні зимові штани, і вони зігріють вас, хоч би чим ви займалися.

Зимові тактичні штани – ваша свобода рухів

Останнє, що ви хочете почути після різкого руху, - це звук тканини вашого тактичного одягу, що рветься. Зимові тактичні брюки чоловічі позбавлять вас від цього. Чи бігаєте ви, стрибаєте, катаєтесь, ховаєтеся чи робите шпагат, ваші штани не порвуться. Це тому, що ми використовуємо для пошиття міцну еластичну тканину у всіх потрібних місцях. Коли ви рухаєтеся, ваші зимові тактичні штани рухаються разом із вами.

Зимові тактичні штани - киньте виклик поганій погоді

Сучасні зимові тактичні штани є результатом багаторічної адаптації задоволення конкретних потреб служб екстреного реагування в польових умовах. Тактичні зимові штани мають бути практичними, універсальними та міцними. Просторі кишені розроблені таким чином, щоб ваше тактичне спорядження було доступне з будь-якого положення та залишалося на місці, коли ви в дорозі. Поєднання високоякісних матеріалів (таких як ріпстоп і CORDURA), надійних блискавок YKK та інноваційного гібридного дизайну відрізняє зимові тактичні штани Хамелеон від інших.

Фильтры товаров
Фасон брюк
Цена

грн  –  грн

  • 2740грн
  • 2740грн
Стать
Колір
Сезон (1)
Розмір брюк / зріст
    Показати все (43)
Матеріал
    Показати все (13)
Стиль (1)
    Показати все (18)
Бренд
Призначення одягу