+380(67)612-49-49

Про компанію

ХАМЕЛЕОН - українська торгова марка. Ми виробляємо одяг для любителів активного відпочинку, прогулянок і повсякденного використання з 2010 року.

У нас повний цикл виробництва: дизайн, конструювання, підбір матеріалів, тестування і виготовлення. Сучасне обладнання та високоякісні матеріали як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва - запорука якості і надійності продукції ТМ «Хамелеон».

Серед багатьох моделей вибираються кращі, які потім удосконалюються і проходять випробування в реальних умовах.

Засновники торговельної марки і співробітники нашої команди - люди, які захоплюються туризмом, полюванням, риболовлею.

Ми йдемо в ногу з часом. Завдяки зростаючому рівню потреб, наша команда постійно освоює нові сучасні технології, оновлює асортимент, і покращує контроль якості наших товарів.

У нашому інтернет-магазині представлені вироби власного виробництва (куртки, штани, шорти, кофти, футболки, термобілизна, головні убори, рюкзаки), а також взуття, екіпірування й корисні аксесуари на всі випадки життя.

Не витрачайте свій час в нескінченних пошуках - зайдіть і замовте те, що потрібно в одному місці. У нас завжди широкий асортимент, який регулярно оновлюється.

Ми докладаємо максимальних зусиль, для того, щоб ціни на наш товар були доступні українському покупцеві. У нашому магазині діють постійні знижки та акції!

Ми маємо власний склад продукції, який постійно поповнюється, що дозволяє зробити відправку товару в день замовлення!

На весь асортимент пропонованого нами товару ми підтримуємо гарантійні зобов'язання виробника.

Звертайтеся! Персонал магазину ТМ «Хамелеон» з готовністю надасть Вам консультацію і допоможе правильно підібрати потрібну модель, розмір і колір, а також супутні товари. Всі контакти (ФОП Мамедова Ю.М.) на строрінці https://chameleon.ua/uk/kontak...

Торгуючим організаціям пропонуємо стати нашими дилерами (детальніше тут).


2010
Рік заснування компанії
більше
150 000
Товарів ми продали нашим клієнтам.

72%
Клієнтів здійснюють повторні покупки в нашому магазині
більше
25000
Клиєнтів